Cunoscind Sistemul....Adevarat! :-DCunoscind Sistemul.... by Marian Stamate on 06/06/2010 add comment 215 views facebookTwitterLinkedInEmail http://www.happyfish.ro/vrem_alta_romanie/iarna_nu_i_ca_che_guevara_ facebookTwitterLinkedInEmail previous article Acum vreo 38 de ani, azi, ma nasteam… next article Poezii care ramin… you might also like share 63 HANIBAL share 69 PARALIZIA PRIN FRICA share 67 RAHOVA share 69 ROMANIA SI NOUA RELIGIE share 95 POST ALASKA REALPOLITIK Leave a Response Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.