Cunoscind Sistemul....GuvernSe pare ca nu …Cunoscind Sistemul....Guvern by Marian Stamate on 13/07/2012 add comment 224 views facebookTwitterLinkedInEmail Se pare ca nu am fabulat mai deloc 🙂 http://romanian.ruvr.ru/2012_07_12/81181621/ facebookTwitterLinkedInEmail previous article Sinceritate si transparenta II: Ziarul austriac Die Presse: Premierul Ponta angajeaza agentia de PR a concernului rus Gazprom si a Guvernului de la … next article Orbii… you might also like share 63 HANIBAL share 68 PARALIZIA PRIN FRICA share 67 RAHOVA share 69 ROMANIA SI NOUA RELIGIE share 95 POST ALASKA REALPOLITIK Leave a Response Anulează răspunsulTrebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.